Wyniki

Trasa rowerowa R50

Miejsce

Imię i nazwisko

Zaliczone punkty

Czas
START

Czas
META

1.

Andrzej Żelasko

7/7

9:00

11:34

2.

Maciej Draguła

7/7

9:00

12:04

3.

Waldemar Bielecki

7/7

9:00

12:05:28

4.

Marek Kisiel

7/7

9:00

12:05:49

5.

Jacek Nickowski

7/7

9:00

12:06

6.

Jan Jędrychowski

7/7

9:00

12:19

7.

Stanisław Misiak

7/7

9:00

12:20

8.

Krzysztof Strzelecki

7/7

9:00

12:59

9.

Dariusz Mączka

6/7

9:00

12:19

10.

Wioletta Ziomek

6/7

9:00

12:56

10.

Anna Kaniewska

6/7

9:00

12:56

11.

Jerzy Mryczko

1/7

9:00

12:45

12.

Daniel Taler

7/7

9:00

13:21 p.l.

13.

Andrzej Wilk

7/7

9:00

13:55 p.l.

Trasa rowerowa R12

Miejsce

Imię i nazwisko

Zaliczone punkty

Czas
START

Czas
META

1.

Mirosław Marek

6/6

9:00

10:11

2.

Ewa Salamaga

6/6

9:00

10:41

3.

Grażyna Kozub-Wilk

6/6

9:00

10:41:10

4.

Włodzimierz Kozub

6/6

9:00

10:41:20

5.

Magdalena Strugała

6/6

9:00

10:43

6.

Monika Jasina

6/6

9:00

11:36:30

7.

Rafał Krużel

6/6

9:00

11:36: 45

8.

Tomasz Waręda

6/6

9:00

11:37:05

9.

Agnieszka Chmielnik

6/6

9:00

11:37:45

10.

Mateusz Setera

6/6

9:00

12:47:30

11.

Mirosław Setera

6/6

9:00

12:47:45

12.

Ewa Sztuka

5/6

9:00

12:16:25

13.

Arkadiusz Podpora

5/6

9:00

12:16:45

Trasa turystyczna T8

Miejsce

Imię i nazwisko

Zaliczone punkty

Czas
START

Czas
META

1.

Michał Kruk

7/7

9:15

10:31

2.

Karol Huba

7/7

9:15

10:52:35

3.

Andrzej Kojder

7/7

9:15

10:52:45

4.

Sylwia Czepiel

7/7

9:15

10:53

5.

Jakub Sierżęga

7/7

9:15

10:58:25

6.

Dominika Wiercioch

7/7

9:15

10:58:30

7.

Janusz Sierżęga

7/7

9:15

10:58:40

8.

Kacper Słoma

7/7

9:15

10:58:50

9.

Agnieszka Leśnicka

7/7

9:15

10:59

10.

Anna Podraza

7/7

9:15

11:22

11.

Justyna Szymańska

7/7

9:15

11:33

12.

Łukasz Szymański

7/7

9:15

11:33:10

13.

Anna Starońska

7/7

9:15

12:35

14.

Daniel Burkowski

7/7

9:15

12:35:10

15.

Dorota Starońska

7/7

9:15

12:35:20

16.

Martyna Maca

3/7

9:15

10:47

17.

Kamil Żak

0/7

9:15

10:04

Trasa turystyczna T16

Miejsce

Imię i nazwisko

Zaliczone punkty

Czas
START

Czas
META

1.

Józef Klimasz

9/9

9:15

12:02

2.

Tadeusz Podraza

9/9

9:15

12:14

3.

Hubert Puka

9/9

9:15

12:16

4.

Maciej Sasiadek

9/9

9:15

12:34

5.

Marek Kiełbasa

9/9

9:15

12:36

6.

Paweł Dudek

9/9

9:15

12:59

6.

Stanisław Jeż

9/9

9:15

12:59

7.

Ewa Warchałowska

6/9

9:15

12:59

7.

Dorota Szyszka

6/9

9:15

12:59

7.

Joanna Szyszka

6/9

9:15

12:59

8.

Jerzy Brzozowski

8/9

9:15

13:37  p.l.

9.

Kamil Piech

8/9

9:15

14:21 p.l.

10.

Ewa Skubida

0

9:15

brak karty st.

11.

Andrzej Kosior

0

9:15

brak karty st.

Bieg B3Open

Nr startowy

Imię nazwisko

Czas

Miejsce

10

Piotr Rojek

9 m 27 s

1

9

Józef Rojek

9 m 43 s

2

1

Mirosław Romanek

9 m 58 s

3

7

Michał Mrozik

17 m 11 s

4

4

Wojciech Szot

18 m 25 s

5

5

Helena Szot

18 m 26 s

6

2

Jadwiga Szot

18 m 27 s

7

8

Julia Mrozik

23 m 59 s

8

3

Agnieszka Szot

28 m 45 s

9

6

Grzegorz Miąsik

11

Dominik Misiak

Bieg B6K (6 km – kobiety)

Nr startowy

Imię nazwisko

Czas

Miejsce

36

Marcelina Mosior-Świć

27 m 02 s

1

35

Katarzyna Nagaś

28 m 04 s

2

29

Iwona Rogóż

28 m 42 s

3

33

Dominika Przywara

28 m 54 s

4

38

Teresa Cymbor

31 m 28 s

5

39

Agnieszka Chmielowiec

31 m 42 s

6

32

Paulina Pyzik

32 m 27 s

7

30

Dominika Dębkowska

37 m 02 s

8

34

Katarzyna Piecyk

39 m 25 s

9

37

Patrycja Cyran

39 m 25 s

10

40

Kinga Baracz

41 m 50 s

11

31

Aleksandra Pysz

42 m 09 s

12

Bieg B6M (6 km – mężczyźni)

Nr startowy

Imię nazwisko

Czas

Miejsce

9

Grzegorz Ziomek

22 m 26 s

1

10

Józef Rojek

23 m 50 s

2

14

Sławomir Klimek

24 m 08 s

3

5

Mirosław Rej

25 m 09 s

4

2

Grzegorz Leś

25 m 09 s

5

15

Grzegorz Szymczyk

25 m 14 s

6

13

Artur Drabek

25 m 51 s

7

12

Tomek Zymróz

26 m 30 s

8

6

Damian Sikora

27 m 07 s

9

11

Jacek Motyka

27 m 34 s

10

3

Przemysław Lewicki

27 m 55 s

11

8

Sylwester Zięba

28 m 03 s

12

1

Tomasz Bucki

34 m 46 s

13

4

Krzysztof Niziołek

36 m 21 s

14

Bieg B16K (16 km – kobiety)

Nr startowy

Imię nazwisko

Czas

Miejsce

43

Zuzanna Fijałkowska

1 h 13 m 45 s

1

41

Elżbieta Hyjek

1 h 16 m 26 s

2

39

Joanna Tereszkiewicz

1 h 20 m 14 s

3

40

Magdalena Kokoszka

1 h 23 m 06 s

4

46

Magdalena Ćwiękała

1 h 26 m 27 s

5

42

Jadwiga Gładysz

1 h 26 m 28 s

6

36

Agnieszka Ścisłowska

1 h 36 m 54 s

7

44

Agnieszka Działo

1 h 38 m 40 s

8

38

Renata Bieś

1 h 45 m 41 s

9

37

Barbara Kawa

1 h 53 m 40 s

10

45

Grażyna Dobrowolska

1 h 53 m 40 s

11

Bieg B16M (16 km – mężczyźni)

Nr startowy

Imię nazwisko

Czas

Miejsce

5

Grzegorz Giża

1 h 03 m 09 s

1

9

Tomek Koczwara

1 h 03 m 22 s

2

7

Ireneusz Jezuit

1 h 03 m 59 s

3

16

Kazimierz Wrona

1 h 08 m 44 s

4

19

Piotr Kuczewski

1 h 10 m 42 s

5

1

Patryk Cieśla

1 h 13 m 32 s

6

10

Łukasz Kozioł

1 h 15 m 55 s

7

18

Michał Przygoda

1 h 16 m 49 s

8

12

Grzegorz Rusin

1 h 17 m 31 s

9

15

Lech Werenkowicz

1 h 18 m 12 s

10

4

Damian Gąsiewski

1 h 21 m 17 s

11

6

Łukasz Golba

1 h 22 m 48 s

12

13

Szymon Sankowski

1 h 26 m 10 s

13

17

Jakub Maziarz

1 h 26 m 35 s

14

11

Łukasz Przybyło

1 h 28 m 51 s

15

2

Damian Darłak

1 h 53 m 40 s

16