Wyniki 28 maja 2017

Bieg 3km OPEN

Nr startowy Imię Nazwisko Czas
B3O-25 Mateusz Mróz 00:10:03
B3O-29 Bartosz Ogiba 00:10:03
B3O-42 Joanna Wielgosz 00:10:25
B3O-30 Hubert Ostrowski 00:10:28
B3O-22 Michał Mrozik 00:11:07
B3O-28 Michał Ogiba 00:11:39
B3O-31 Igor Ostrowski 00:11:48
B3O-24 Łukasz Mróz 00:11:56
B3O-43 Ewa Sztuka 00:12:26
B3O-48 Aleksandra Działo 00:12:47
B3O-49 Damian Działo 00:12:48
B3O-32 Karol Ostrowski 00:12:54
B3O-33 Łukasz Ostrowski 00:12:54
B3O-23 Julia Mrozik 00:13:48
B3O-04 Paulina Jagodzinska 00:13:53
B3O-05 Emil Jagodzinski 00:13:54
B3O-01 Agnieszka Gąsiewska 00:14:58
B3O-02 Alicja Gąsiewska 00:14:58
B3O-03 Damian Gąsiewski 00:14:59
B3O-46 Miłosz Jaskuła 00:15:35
B3O-39 Przemysław Trela 00:15:57
B3O-36 Helena Szot 00:16:16
B3O-41 Dawid Trela 00:16:16
B3O-44 Sławomir Klimek 00:16:17
B3O-10 Jan Klich 00:17:00
B3O-12 Izabela Klich 00:17:00
B3O-11 Mateusz Klich 00:17:02
B3O-09 Jolanta Klich 00:17:02
B3O-40 Nicola Trela 00:17:03
B3O-13 Anna Kowalska-Trela 00:17:03
B3O-27 Artur Ogiba 00:17:03
B3O-47 Jerzy Jaskuła 00:17:33
B3O-35 Wojciech Szot 00:17:51
B3O-07 Aleksandra Kagan 00:18:27
B3O-19 Judyta Lach 00:18:29
B3O-08 Adam Kagan 00:18:34
B3O-06 Grażyna Kagan 00:18:54
B3O-17 Aneta Lach 00:18:57
B3O-26 Monika Ogiba 00:20:52
B3O-38 Anna Szot 00:20:56
B3O-34 Agnieszka Szot 00:20:56
B3O-21 Kacper Masłowiec 00:21:00
B3O-20 Rafał Masłowiec 00:21:00

Bieg 6km kobiety

Nr startowy Imię Nazwisko Czas
B6-04 Zuzanna Fijałkowska 00:27:59.49
B6-11 Katarzyna Ortyl 00:32:13.61
B6-01 Agnieszka Chmielowiec 00:35:53.38
B6-03 Magdalena Ćwiękała 00:36:57.24
B6-08 Paulina Leyko-Pyzik 00:42:32.35
B6-02 Magdalena Czachor 00:42:38.22
B6-09 Sabina Matyka 00:43:45.70

Bieg 6km mężczyźni

Nr startowy Imię Nazwisko Czas
B6-19 Grzegorz Ziomek 00:27:45.65
B6-18 Filip Zaręba 00:27:49.88
B6-14 Andrzej Rzeszuciński 00:32:15.74
B6-21 Mariusz Durda 00:35:54.57
B6-20 Jakub Nawrot 00:37:40.72
B6-12 Łukasz Przybyło 00:39:35.67
B6-06 Mateusz Jemioło 00:42:37.67
B6-10 Arkadiusz Międlar 00:43:43.82

Bieg 15km kobiety

Lp. Imię i Nazwisko Czas
1 Elżbieta Hyjek 01:13:03
2 Katarzyna Folta 01:21:24
3 Małgorzata Łącz 01:23:13
4 Katarzyna Sumiec 01:30:29
5 Katarzyna Chudzik 01:31:18
6 Dominika Przywara 01:33:08
7 Krystyna Sumiec 01:41:22
8 Jadwiga Gładysz 02:01:31

Bieg 15km mężczyźni

Lp. Imię i Nazwisko Czas
1 Kazimierz Wrona 01:08:29
2 Hubert Puka 01:10:50
3 Konrad Włoszczyna 01:11:10
4 Szymon Sankowski 01:11:45
5 Dariusz Ziobro 01:13:18
6 Robert Sieńko 01:13:46
7 Maciej Jurasz 01:15:32
8 Ajvar Paweł 01:18:19
8 Artur Maziarz 01:18:19
9 Rafał Dobrosielski 01:19:03
10 Artur Wielgosz 01:19:15
11 Grzegorz Szymczyk 01:19:55
12 Piotr Ryński 01:21:20
13 Lech Warenkowicz 01:21:49
14 Piotr Skrzyński 01:21:50
15 Łukasz Kozioł 01:21:57
16 Robert Chajdaś 01:23:22
17 Jacek Głaz 01:24:11
18 Damian Darłak 01:30:32
19 Robert Cichoń 01:31:18
20 Armand Chorabik 01:33:08
21 Filip Kętrzyński 01:39:47
22 Antoni Muniak 01:48:09

Trasa turystyczna T8

Lp. Imię i Nazwisko Punkty Czas powrotu
1 Aneta Kapel 5/5 11:46:09
Marcin Kapel 5/5 11:46:09
Hanna Kapel 5/5 11:46:09
Karol Kapel 5/5 11:46:09
2 Magdalena Opala-Wrobel 5/5 11:46:17
Jakub Wrobel 5/5 11:46:17
3 Dariusz Dudek 5/5 12:40:59
4 Marek Oleksak 4/5 11:49:18
5 Jagoda Soból 3/5 12:27:32
6 Stanisława Skubida 3/5 12:27:34
7 Magdalena Soból 3/5 12:27:38
8 Igor Krasoń 3/5 12:27:45
9 Monika Krasoń 3/5 12:27:49
10 Nikodem Dudzik 2/5 nieklasyfikowany
11 Izabela Dudzik 2/5 nieklasyfikowany
12 Jacek Dudzik 2/5 nieklasyfikowany
13 Magdalena Dudzik 2/5 nieklasyfikowany
14 Adrianna Guła 1/5 nieklasyfikowany
15 Marek Guła 1/5 nieklasyfikowany
16 Nadia Strokoń 1/5 nieklasyfikowany
17 Dominika Strokoń 1/5 nieklasyfikowany

Trasa turystyczna T16

Lp. Imię i Nazwisko Punkty Czas powrotu
1 Józef Klimasz 8/8 11:18:44
2 Andrzej Sierżęga 6/8 12:47:59
Andrzej Kojder 7/8 po limicie
Ewa Skubida 2/8 nieklasyfikowany
Grzegorz Rusin 1/8 nieklasyfikowany

Trasa rowerowa R50

Lp. Imię i Nazwisko Punkty Czas powrotu
1 Waldemar Bielecki 10/10 12:21:06
2 Andrzej Żelasko 10/10 12:21:44
3 Trębski Marek 10/10 12:29:54
4 Tomasz Szatko 10/10 12:29:55
5 Andrzej Kusiak 9/10 12:18:12
6 Mirosław Marek 9/10 12:18:21
7 Katarzyna Marek 9/10 12:18:24
8 Stanisław Misiak 8/10 12:35:40
9 Krzysztof Strzelecki 8/10 12:45:08
10 Dymek Mateusz 5/10 12:41:21
Konrad Lis 5/10 po czasie
Jacek Nickowski 9/10 po czasie
Tadeusz Guźda 4/10 nieklasyfikowany
Józef Kapel 4/10 nieklasyfikowany
Magdalena Guźda 4/10 nieklasyfikowany
Agata Pietryka 4/10 nieklasyfikowany
Anna Szklarz 4/10 nieklasyfikowany
Karol Zarzyczny 3/10 nieklasyfikowany
Karolina Zarzyczna 3/10 nieklasyfikowany
Agnieszka Gołębiowska 3/10 nieklasyfikowany
Dawid Węglarz 3/10 nieklasyfikowany
Paweł Płaneta 3/10 nieklasyfikowany
Aleksander Bujak 3/10 nieklasyfikowany
Konrad Szady 2/10 nieklasyfikowany